Medewerkers

 
Onderwijsconsulenten


Willeke Heijkoop

w.heijkoop@po-zk.nl 

06-29186637, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: De Koorschool, Bos en Vaart, De BSV, Dreefschool, De Globe, Hannie Schaft - Haarlem, Oranje Nassauschool, Paradijsvogel, Peppelaer, Piramide Europawijk, Sint Theresiaschool, Willinkschool, SO de Parel, De Zeevonk 


Anne Marie Hersman

a.hersman@po-zk.nl  

06-21174236, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: Antoniusschool, De Ark Heemstede, Bornwaterschool, Crayenesterschool, Cruquiusschool, Erasmus, De Evenaar, St Franciscus Haarlemmerliede, Liduinaschool - Junoplantsoen en Timorstraat, Prinses Beatrixschool Heemstede, SAB, Spaarneschool, Voorwegschool, Wadden Molenwijk, Wilgenhoek, De Wijde Wereld, Willem van Oranje, IKC Zuid-Kennemerland locatie Focus 


Johanneke Mijnhardt

j.mijnhardt@po-zk.nl 

06-15879834, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: De Ark - Haarlem, Bavo Jenaplan, Beatrixschool Haarlem, Bos en Duinschool, De Dolfijn, De Franciscus, Mgr. Huibersschool, Jong Geleerd 1: dr. Schaepmanstraat - Halfweg, Jong Geleerd 2: Schoolstraat - Halfweg, Josephschool, De Kring, Rudolf Steinerschool: Aziëweg, Rudolf Steinerschool: Engelandlaan,
SO de Schelp, Sparrenbosschool, Veronica Jenaplan,
Vrije School Kennemerland: Kleverpark,
Vrije School Kennemerland: Lindeboom,
Vrije school Kennemerland: Weltevreden
 


Floor Oostendorp

f.oostendorp@po-zk.nl 

06-15879839, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: Dr. H. Bavinckschool, St. Bernardus, St. Franciscus Xaverius, Hannie Schaftschool - Zandvoort, SBO Hildebrand, Icarus, IKC Zuid-Kennemerland locatie Noord (Trapeze & Gunning), IKC Zuid-Kennemerland locatie Schalkwijk (Satelliet & Dumont), ITK, Julianaschool, Koningin Emmaschool, De Meer, Martin Luther Kingschool, Molenwiek Dalton, Ter Cleeff, Tijo H. van Eeghenschool,
SO van Voorthuiijsensschool,
Wadden Boerhaave, De Zuidwester
 


Sandra Schelfaut - de Vries

s.schelfaut@po-zk.nl  

06-52653247, werkdagen ma, di, wo, do ochtend

Begeleiding scholen: St. Adalbertus, Aloysiusschool, De Argonauten, St. Bavo: locatie Eemstraat, Sint Bavo: locatie Revius, De Brandaris, Don Bosco, Koningin Wilhelminaschool, SO De Waterlelie, De Werkschuit 


Rosemarie de Boed

r.deboed@po-zk.nl 

06-34492274, werkdagen ma, di, wo (tot 14:00 uur) en donderdag

Begeleiding scholen: Al Ikhlaas, Bosch en Hoven, De Cirkel, Prof. van Gilseschool, De Haarlemse Montessorischool, International School Haarlem, Jacobaschool, Mariaschool, Molenwerf, Nicolaas Beetsschool, De School, De Talenten, De Verbeelding, Vondelschool, Zonnewijzer, Zuiderpolder 

Consulenten gedrag


Wendela Weel

w.weel@po-zk.nl 

06-1051 3235, werkdagen ma, di, do

Ouderconsulenten


Petra den Boer

p.denboer@po-zk.nl 

06-1554 1176, werkdagen ma, di, wo, do


Henriëtte Lemmen

h.lemmen@po-zk.nl  

06-15879836, werkdagen ma, di, wo en do

Directeur-bestuurder


Maroes Albers

m.albers@po-zk.nl  

werkdagen ma, di, wo, do en vr

Secretariaat


Ria Robison

r.robison@po-zk.nl 

023 - 54 30 116, werkdagen ma, di, wo en do

Amber Aarts

a.aarts@po-zk.nl 

023 - 54 30 121