Medewerkers

    Onderwijsconsulenten
   

Nienke Bolderheij

n.bolderheij@po-zk.nl

06-15879840, werkdagen ma, di, do en vr ochtend

Begeleiding scholen: Al Ikhlaas, Bosch en Hoven, De Cirkel, De Haarlemse Montessorischool, International School, Jacobaschool, Mariaschool, Molenwerf, Nicolaas Beetsschool, De School, De Talenten, De Verbeelding, Vondelschool, Zonnewijzer, Zuiderpolder, IKC Schalkwijk

   


Willeke Heijkoop

w.heijkoop@po-zk.nl 

06-29186637, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: Sint Bavo Koorschool, Bos en Vaart, De BSV, Dreefschool, Duinroos, Globe, Hannie Schaft - Haarlem, Julianaschool, Nicolaasschool, Oranje Nassauschool, Paradijsvogel, Peppelaer, Piramide Europawijk, Sparrenbosschool, Sint Theresiaschool, Willinkschool, SO de Parel 

   


Anne Marie Hersman

a.hersman@po-zk.nl 

06-21174236, werkdagen ma, di, woe en do

Begeleiding scholen: Antoniusschool, De Ark Heemstede, Bornwaterschool, Crayenesterschool, Cruquiusschool, Erasmus, De Evenaar, Sint Franciscusschool Haarlemmerliede, Liduinschool - Junoplantsoen, Liduinaschool - Timorstraat, Prinses Beatrix Heemstede, SAB, Spaarneschool. Voorwegschool, Wadden Molenwijk, Wilgenhoek, De Wijde Wereld, Willem van Oranje, IKC Focus 

   


Johanneke Mijnhardt

j.mijnhardt@po-zk.nl  

06-15879834, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: De Ark - Haarlem, Bavo Westergracht, Beatrixschool, Bos en Duinschool, Dolfijn, De Franciscus, Mgr. Huibersschool, Jong Geleerd 1 dr Schaepmanstraat - Halfweg, Jong Geleerd 2 Schoolstraat - Halfweg,  Josephschool, De Kring, Margrietschool, Veronicaschool, Vrije School Kennemerland: Kleverpark, Vrije School Kennemerland: RSS Aziëweg, Vrije School Kennemerland: Lindeboom, Vrije school Kennemerland: Weltevreden, Vrije school Kennemerland: RSS Engelandlaan, SO de Schelp

   


Floor Oostendorp

f.oostendorp@po-zk.nl 

06-15879839, werkdagen di, wo, do

Begeleiding scholen: Bavinckschool, Sint Bernardus, Sint Franciscus Xaverius, Hannie Schaftschool - Zandvoort, Icarus, Koningin Emmaschool, De Meer, Martin Luther King, Molenwiek Dalton, ITK, Ter Cleeff, Tijo H van Eeghenschool, De Zuidwester, Wadden Boerhaave, SBO Hildebrand, SO van Voorthuiijsensschool, Prof van Gilseschool, Waterlelie

   


Sandra Schelfaut - de Vries

s.schelfaut@po-zk.nl 

06-52653247, werkdagen ma, di, wo, do ochtend

Begeleiding scholen: Sint Adalbertus, Aloysiusschool, De Argonauten, Sint Bavo locatie Eemstraat, Sint Bavo locatie Revius, De Brandaris, Don Bosco, Koningin Wilhelmina School, De Werkschuit, SBO Trapeze, SO Gunning 

   


Maria Zaal

m.zaal@po-zk.nl 

06-15879841, werkdagen di, wo, do

Projectleider Versterken onderwijs aan meer- en hoogbegaafde leerlingen.

    Consulenten gedrag
   


Nienke Bolderheij

n.bolderheij@po-zk.nl

06-15879840, werkdagen ma, di, do en vr ochtend

   


Wendela Weel

w.weel@po-zk.nl 

06-1051 3235, werkdagen ma, di, do

    Ouderconsulenten
   


Petra den Boer

p.denboer@po-zk.nl 

06-1554 1176, werkdagen ma, di, do

    


Henriëtte Lemmen 

h.lemmen@po-zk.nl 

06-15879836, werkdagen ma, di, wo en do

    Directie
 


Maroes Albers

m.albers@po-zk.nl 

werkdagen ma, di, wo, do en vr

   

Secretariaat

 


Ria Robison

r.robison@po-zk.nl

023 - 54 30 116, werkdagen ma, di, wo en do

 

   


Daniëlle Zaadnoordijk

d.zaadnoordijk@po-zk.nl

023 - 54 30 121, werkdagen di en wo