Medewerkers

    Onderwijsconsulenten
   


Nienke Bolderheij

n.bolderheij@po-zk.nl

06-15879840, werkdagen ma, di, do en vr ochtend

Begeleiding scholen: Al Ikhlaas, De Ark Heemstede, Bosch en Hoven, De Cirkel, De Haarlemse Montessorischool,  International School, Jacobaschool, Mariaschool, Molenwerf, Nicolaas Beetsschool, De School, De Talenten, De Verbeelding, Vondelschool, Zonnewijzer, Zuiderpolder, IKC Schalkwijk

   

 

Willeke Heijkoop

w.heijkoop@po-zk.nl 

06-29186637, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: Sint Bavo Koorschool, Bos en Vaart, De BSV, Dreefschool, Duinroos, Globe, Hannie Schaft - Haarlem, Julianaschool, Nicolaasschool, Oranje Nassauschool, Paradijsvogel, Peppelaer, Piramide Europawijk, Sparrenbosschool, Sint Theresiaschool, Willinkschool, SO de Parel 

   

 

Anne Marie Hersman

a.hersman@po-zk.nl 

06-21174236, werkdagen ma, di, woe ochtend, do

Begeleiding scholen: Antoniusschool, Crayenesterschool, Cruquiusschool, Erasmus, De Evenaar,  Sint Franciscusschool Haarlemmerliede, Prinses Beatrix Heemstede, SAB, Voorwegschool, IKC Focus, Wilgenhoek, Wadden Molenwijk, De Wijde Wereld, Willem van Oranje, Bornwaterschool

   

 

Johanneke Mijnhardt

j.mijnhardt@po-zk.nl  

06-15879834, werkdagen ma, di, wo en do

Begeleiding scholen: De Ark - Haarlem, Bavo Westergracht, Beatrixschool, Bos en Duinschool, Dolfijn, De Franciscus, Mgr. Huibersschool, Jong Geleerd 1 dr Schaepmanstraat - Halfweg, Jong Geleerd 2 Schoolstraat - Halfweg,  Josephschool, De Kring, Margrietschool, Veronicaschool, Vrije School Kennemerland: Kleverpark, Vrije School Kennemerland: Lindeboom, Vrije school Kennemerland: Weltevreden, Vrije school Kennemerland: Zuid, SO de Schelp

   

 

Floor Oostendorp

f.oostendorp@po-zk.nl 

06-15879839, werkdagen di, wo, do

Begeleiding scholen: Bavinckschool, Sint Bernardus, Sint Franciscus Xaverius, Hannie Schaftschool - Zandvoort, Icarus, Koningin Emmaschool, De Meer, Martin Luther King, Molenwiek Dalton, SBO Hildebrand, SO van Voorthuiijsensschool, ITK, Ter Cleeff, Tijo H van Eeghenschool, De Zuidwester, Wadden Boerhaave

   

 

Sandra Schelfaut - de Vries

s.schelfaut@po-zk.nl 

06-52653247, werkdagen ma, di, wo, do ochtend

Begeleiding scholen: SO Gunning, Sint Adalbertus, Aloysiusschool, De Argonauten, Sint Bavo locatie Eemstraat, Sint Bavo locatie Revius, De Brandaris, Don Bosco, Koningin Wilhelmina School, Liduina Junoplantsoen, Liduina Timorstraat, De Spaarneschool, De Werkschuit, SBO Trapeze

   

 

Maria Zaal

m.zaal@po-zk.nl 

06-15879841, werkdagen di, wo, do

Projectleider Versterken onderwijs aan meer- en hoogbegaafde leerlingen.

    Consulenten gedrag
   


Nienke Bolderheij

n.bolderheij@po-zk.nl

06-15879840, werkdagen ma, di, do en vr ochtend

   


Wendela Weel

w.weel@po-zk.nl 

06-1051 3235, werkdagen ma, di, do

    Ouderconsulenten
   


Petra den Boer

p.denboer@po-zk.nl 

06-1554 1176, werkdagen ma, di, do

    


Henriëtte Lemmen 

h.lemmen@po-zk.nl 

06-15879836, werkdagen ma, di, wo en do

    Directie
 


Maroes Albers

m.albers@po-zk.nl 

werkdagen ma, di, wo, do en vr

   

Secretariaat

 

Ria Robison

r.robison@po-zk.nl

023 - 54 30 116, werkdagen ma, di, wo en do

 

 

Anneke Nieuwboer

n.nieuwboer@po-zk.nl 

023 - 54 30 116, werkdagen di en wo